O nas

Navis Nord

Od 1992 r. prowadzi Centrum Rozwoju Człowieka Station Nord w Krakowie. Był autoryzowany przez trzy różne tradycje, ale ich nie naucza i nie używa nadanych tytułów, ponieważ uważa, że to, co jest przekazywane przez różne tradycje, trzeba w różnych czasach i miejscach powiedzieć na nowo, językiem umożliwiającym przyswojenie transformujących treści współczesnemu człowiekowi. Natomiast poziom doświadczenia trzeba pokazać pracując z ludźmi, a nie przedstawiając „certyfikaty” pełne dziwnych znaczków lub terminów o nieokreślonym znaczeniu. Ma również szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych z zakresu marketingu, sprzedaży i zarządzania (od 1992 przeprowadził ponad 10 000 godzin tego typu szkoleń).

Jak powstało Station Nord?

Z przykrością zawiadamiamy, że dnia 9 marca zmarł Janusz Wielobób, czyli Navis Nord. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek 2 kwietnia o godz. 13:00 w kaplicy na Cmentarzu Grębałów w Krakowie.

Grupa instruktorska Station Nord

Lata szkolenia

W 2011 roku powstała grupa instruktorska Station Nord, w ramach której kształcą się osoby mające za sobą ponad 10 lat edukacji w Station Nord. 

Superwizja

W chwili obecnej, oprócz Navisa Norda, zajęcia prowadzą pozostający pod superwizją instruktorzy uczestniczący w zajęciach w Station Nord od 15 lat.

Wielość doświadczeń

Nasi instruktorzy mają bardzo różne zakresy doświadczeń, m.in.: dr psychologii, psychoterapeuta, trener biznesu, osoby prowadzące własne firmy, senior menager w branży finansowej.

Zapraszamy na bezpłatne webinary i warsztaty medytacji, jednodniowe zajęcia na różne tematy oraz na odosobnienia medytacyjne, które odbywają się:
✦   w okresie świąteczno-sylwestrowym
✦   tydzień przed Wielkanocą
✦   w pierwszej połowie lipca.

Miejscowości

w których prowadzimy zajęcia

Kraków

tu odbywa się większość zajęć

Online

część naszych zajęć odbywa się online

Warszawa

kursy 2 razy w roku

Gdańsk

kursy 2 razy w roku

Organizujemy kursy także w innych miejscowościach, np. Rzeszów, Lublin, Opole, Wrocław.

Poznaj książki Navisa Norda

i wydawnictwo Antares

Oto niektóre tematy podejmowane w naszych książkach:

Miłość i związki osobiste

sterowanie celami i sukces zawodowy

medytacja i mindfulness

rozwijanie świadomości

nadawanie sensu życiu

Navis Nord jest autorem kilkunastu pozycji z szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego. Jego książki są świetną ilustracją holistycznego podejścia do rozwoju:
✦   bez uproszczeń,
✦   bez uogólnień,
✦   dużo konkretów i przykładów, by łatwiej było zastosować wiedzę w praktyce.

BĄDŹMY W KONTAKCIE