Sztuka Trzech Miłości

czyli tajemnice świadomej miłości


Wzywam Cię Tajemny Imieniem, Zaklęciem Rozkwitających Kwiatów.
Czekam, ale któż przyjdzie. Miłość nie jest dla ludzi, tylko dla orłów.

Navis Nord


Spełniające związki miłosne – jak je budować?

Wielu ludzi marzy o wielkiej miłości, ale jedni nie mogą jej znaleźć, a inni myślą, że spotkali ukochaną osobę, lecz żyjąc razem nie czują się szczęśliwi…

Czy wielka i szczęśliwa miłość między kobietą i mężczyzną to tylko baśniowy mit, złudzenie młodzieńczych marzeń? Nasze doświadczenie w pracy z ludźmi pokazuje, że możliwe jest budowanie spełniających związków, w których partnerzy nie tylko czują się szczęśliwi, ale również nawzajem wspierają się w rozwoju osobistym, a związek miłosny jest dla nich źródłem radości, siły i spełnienia. Problem polega na tym, że społeczeństwo nie uczy, jak budować szczęśliwe związki: rodzice przekazują nam takie wzorce, jakie sami znają, szkoły i uczelnie nie zajmują się tym zagadnieniem, a przekaz medialny nawołuje do zakładania rodzin, ale nie mówi, co robić, aby były szczęśliwe. W Internecie może pisać każdy, tylko mało kto posiada wystarczającą wiedzę na ten temat, a bajki… cóż, kończą się hucznym weseliskiem i puentą „żyli długo i szczęśliwie”, lecz nie zdradzają tajemnicy, jak się to „długo i szczęśliwe” robi.

Jeżeli chcesz bardzo dokładnie zapoznać się z programem naszych zajęć i poszerzy swoją wiedzę na temat budowania relacji (m.in. partnerskich) przeczytaj książkę Navisa Norda Sztuka Trzech Miłości.


Poniżej tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas całego cyklu:

Cel nadaje kierunek i … przyciąga do Celu

Czy połówki owoców rozrzucone po świecie to mit?

Kontakt, bliskość, zrozumienie, zjednoczenie, wolność od bólu oddzielenia

Czy na pewno wiesz, czym Adam różni się od Ewy?

Rodzaje związków miłosnych


Zapraszamy do miłosnej podróży w poszukiwaniu trwałego spełnienia i radości!