Prosperity Training


Celem treningu jest urzeczywistnienie stanu mentalnego, nazywanego Mentalnością Bogactwa. Trywialny umysł rozumie bogactwo jako pieniądze. Bogactwo to nie tylko pieniądze; to Wolność, Pełnia Możliwości, to Stan Mentalny i Umysł, które dają szansę całkowitej realizacji wszystkiego, czego zapragniesz. To rezygnacja z „albo, albo” na rzecz „i to i to”. To uwolnienie się od wewnętrznego poczucia braku i niedoboru, możliwość dzielenia się z innymi bez obaw o stratę, a także uzyskania rzeczy, które można dostać za pieniądze i tego, czego za pieniądze dostać nie można. Stan pełen substancji odżywczych i soków życia, który jest przyczyną sukcesu. To efektywność, skuteczność i pełnia życia. Stan Mentalny, który przyciąga ludzi jak magnes, esencja tego, czym jest prawdziwa charyzma.

Pieniądze łatwo stracić, lecz kiedy Twój wewnętrzny stan jest Stanem Bogactwa, to nie przestraszą Cię ani największy kryzys i krach na giełdzie ani też inne powody utraty środków. Kto ma wewnętrzne Bogactwo, ten jest w stanie odtworzyć bogactwo zewnętrzne na nowo, w każdych warunkach. Są ludzie, którym życie „rozlosowało” pieniądze: urodzili się w bogatych i wpływowych rodzinach, znaleźli się w odpowiednim czasie i miejscu, przez przypadek trafili w potrzebę rynku, zakładając swój biznes i zdobywając w ten sposób zewnętrzne bogactwo. Oni również, jeśli chcą utrzymać stan bogactwa zewnętrznego, muszą rozwinąć Stan Bogactwa Wewnętrznego. Dla tych, którym życie „nie rozlosowało” nadmiaru „prezentów”, droga do mentalności Bogactwa jest wyjściem, umożliwiającym zmianę swego losu.

Żyjący na przełomie II i III w. Klemens Aleksandryjski w tekście Który człowiek bogaty może być zbawiony? w ten sposób pisał o bogactwie:

Wszystko, co człowiek posiada, zostało mu udzielone i poddane niby jakaś materia i narzędzie, którym powinien się posługiwać umiejętnie i w sposób właściwy. Narzędzie, jeśli się nim posługujesz według zasady sztuki, tworzy arcydzieła; jeśli brak ci umiejętności, jemu także udziela się twoja niezręczność, chociaż nie jest jej winne. I bogactwo jest takim narzędziem. Umiesz go używać sprawiedliwie? Służy sprawiedliwości. Używa go ktoś niesprawiedliwie? Staje się oto sługą niesprawiedliwości.

Jest taki stan, który daje Wszystko i możesz go osiągnąć. Droga do niego prowadzi przez Prosperity Training.

Kiedy jesteś wolny od cierpienia zdobywania, zabiegania o środki na utrzymanie i od biedy, możesz poświęcić czas na to, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Mentalność Bogactwa to siła, dostęp do wiedzy, zdolność wywierania twórczego i pozytywnego wpływu na innych oraz usuwania ich cierpienia biedy i ściśnięcia. Stan, który nigdy się nie zmniejsza, ani nie wyczerpuje. Daje swobodę, radość i energię, które wypełniają Cię od rana do wieczora i sprawiają, że wszystko rośnie Ci w rękach.

Kiedy będziesz już posiadał bogactwo, zdołasz zrozumieć, czym są prawdziwe ograniczenia tego świata, ale to już zupełnie inna historia…

Polecamy także zapoznanie się z książką Navisa Norda Prosperity Training

Więcej informacji: www.prosperitytraining.pl