Szkoła nauczycieli medytacjiTrwa nowy nabór na zajęcia Szkoły. Kolejną edycję zaczynamy we wrześniu 2019 r. Zapraszamy.

Zapraszamy zainteresowanych do pięcioletniej szkoły nauczycieli medytacji. Szkoła prowadzona jest przez profesjonalistów pod kierownictwem Navis Norda.
Nauczamy medytacji w uniwersalnym, ponadwyznaniowym kontekście. Korzystamy z materiałów następujących tradycji: buddyjskich, hinduskich, sufickich i chrześcijańskich oraz autorskich materiałów będących wynikiem dziesiątek lat praktyki medytacyjnej oraz rozwijanego doświadczenia.

Dla kogo:
• dla zainteresowanych rozwojem i pogłębieniem rozumienia siebie oraz świata (Sacrum i profanum),
• dla osób pracujących lub pragnących pracować z ludźmi, wspierających rozwój innych (m.in. dla pedagogów, psychologów, coachów, nauczycieli jogi, tai chi, chi kung, kung-fu i pracy z ciałem, masażystów, duchownych),
• dla ludzi poszukujących pogłębionego uniwersalnego, ponadwyznaniowego punktu widzenia na problematykę medytacji.

Zajęcia trwają 5 lat. Pierwszy stopień trwa dwa lata, a po jego ukończeniu można ubiegać się o stopień asystenta instruktora. Drugi stopień trwa trzy lata i umożliwia ubieganie się o instruktorską autoryzację Navis Norda. Pełnej informacji udzielamy telefonicznie: 730 050 545.

Cena za rok: 5500 zł.

Cena zawiera:
– od 200 do 220 godzin zajęć w roku,
– rozmowy i superwizje z Navis Nordem i instruktorami,
– materiały szkoleniowe.

Program obejmuje:
– zajęcia obowiązkowe i uzupełniające,
– w zależności od wykształcenia i doświadczenia istnieje możliwość wyboru bloków tematycznych i zajęć uzupełniających,
– zajęcia grupowe oraz indywidualną pracę z instruktorami i nauczycielami,
– możliwość indywidualnego programu dla każdego.

Większość zajęć odbywa się w weekendy i dni wolne od pracy.

Zgłoszenia prosimy o kierować na adres: biuro[at]stationnord[.]pl

Dodatkowe informacje:
FB: Navis Nord & Station Nord PL
grupa na FB: Duchowość w XXI wieku – sympatycy Navis Nord & Station Nord

Nie czekaj! To, co ma sens, zaczyna się teraz, tam gdzie styka się Światło Słońca i Księżyca, Ziemia stanie się Świadkiem.

Navis Nord jest autoryzowanym przez trzy tradycje nauczycielem medytacji. Naucza od 30 lat. Od 1992 r. prowadzi szkołę, której jednym z głównych ośrodków jest centrum rozwoju człowieka Station Nord w Krakowie. Jest także autorem książek o rozwoju (Medytacja – Eliksir Trzeźwości, Sztuka Trzech Miłości, Prosperity Training, Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów, cz. I i cz. II; Tęsknota i język kłamstwa, Wejście w ogień i zwierzyna łowna). Navis Nord kładzie nacisk na dostosowanie nauczania do współczesnego kontekstu kulturowego i mentalności współczesnego człowieka, jak również na rozwijanie przytomności, koncentracji, elastyczności i niezależności. Kładzie nacisk na zharmonizowanie praktyki medytacji z własną tradycją i korzeniami kulturowymi. Mocno podkreśla, że „Medytacja nie jest własnością, żadnej tradycji religijnej”. W prowadzeniu szkoły asystują mu autoryzowani przez niego instruktorzy, mający za sobą ponad 20 lat praktyki i studiów duchowych.