Pięcioletnia szkoła nauczycieli medytacji


Obecnie trwa nowy nabór. Zajęcia rozpoczną się w maju 2018 r.

Zapraszamy zainteresowanych do pięcioletniej szkoły nauczycieli medytacji. Szkoła prowadzona jest przez profesjonalistów pod kierownictwem Navis Norda.
Nauczamy medytacji w uniwersalnym, ponadwyznaniowym kontekście. Korzystamy z materiałów następujących tradycji: buddyjskich, hinduskich, sufickich i chrześcijańskich oraz autorskich materiałów będących wynikiem dziesiątek lat praktyki medytacyjnej oraz rozwijanego doświadczenia.

Dla kogo:
• dla zainteresowanych rozwojem i pogłębieniem rozumienia siebie oraz świata (Sacrum i profanum),
• dla osób pracujących lub pragnących pracować z ludźmi, wspierających rozwój innych (m.in. dla pedagogów, psychologów, coachów, nauczycieli jogi, tai chi, chi kung, kung-fu i pracy z ciałem, masażystów, duchownych),
• dla ludzi poszukujących pogłębionego uniwersalnego, ponadwyznaniowego punktu widzenia na problematykę medytacji.

Zajęcia trwają 5 lat. Pierwszy stopień trwa dwa lata, a po jego ukończeniu można ubiegać się o stopień asystenta instruktora. Drugi stopień trwa trzy lata i umożliwia ubieganie się o instruktorską autoryzację Navis Norda. Pełnej informacji udzielamy telefonicznie: 730 050 545.

Cena za rok: 5000 zł.

Cena zawiera:
– 200 godzin zajęć w roku
– rozmowy i superwizje z Navis Nordem i instruktorami
– materiały szkoleniowe

Program obejmuje:
– zajęcia obowiązkowe i uzupełniające
– w zależności od wykształcenia i doświadczenia istnieje możliwość wyboru bloków tematycznych i zajęć uzupełniających
– zajęcia grupowe oraz indywidualną pracę z instruktorami i nauczycielami
– możliwość indywidualnego programu dla każdego

Większość zajęć odbywa się w weekendy i dni wolne od pracy.

Zgłoszenia prosimy o kierować na adres: biuro[at]stationnord[.]pl

Dodatkowe informacje:
FB: Navis Nord & Station Nord PL
grupa na FB: Duchowość w XXI wieku – sympatycy Navis Nord & Station Nord

Nie czekaj! To, co ma sens, zaczyna się teraz, tam gdzie styka się Światło Słońca i Księżyca, Ziemia stanie się Świadkiem.

Navis Nord jest autoryzowanym przez trzy tradycje nauczycielem medytacji. Naucza od 30 lat. Od 1992 r. prowadzi szkołę, której jednym z głównych ośrodków jest centrum rozwoju człowieka Station Nord w Krakowie. Jest także autorem książek o rozwoju (Medytacja – Eliksir Trzeźwości, Sztuka Trzech Miłości, Prosperity Training, Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra, Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów, cz. I i cz. II; Tęsknota i język kłamstwa). Navis Nord kładzie nacisk na dostosowanie nauczania do współczesnego kontekstu kulturowego i mentalności współczesnego człowieka, jak również na rozwijanie przytomności, koncentracji, elastyczności i niezależności. Kładzie nacisk na zharmonizowanie praktyki medytacji z własną tradycją i korzeniami kulturowymi. Mocno podkreśla, że „Medytacja nie jest własnością, żadnej tradycji religijnej”. W prowadzeniu szkoły asystują mu autoryzowani przez niego instruktorzy, mający za sobą ponad 20 lat praktyki i studiów duchowych.